Video interview: Čím je Electroneum odlišné? část 2

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Video interview: Čím je Electroneum odlišné? část 2

Interview Electroneum StartegieDruhé video ze série krátkých interview s Richardem Ellsem, který je CEO a zakladatel kryptoměny Electroneum. Richard se posadil s novinářem jménem Graham Jarvis, aby spolu probrali témata jako Electroneum, blockchain a také budoucnost kryptoměn. V této části se dozvíme, v čem je odlišná strategie kryptoměny Electroneum a čeho by mohla dosáhnout.

Čím je Electroneum odlišné? část 2

Přepis do češtiny

Co je odlišného na strategii kryptoměny Electroneum? 

Hlavní rozdíl je v tom, že většina lidí utrácí peníze externě přes prostředníka, aby přilákali uživatele. My tohoto prostředníka nepotřebujeme, obejdeme ho a jdeme přímo k uživateli kterého se zeptáme: „Nebylo by dobré získat nějaké peníze navíc?Uživatel se ptá: „Dobře, ale jak je získám?Odpovídáme: „Je to jednoduché a zadarmo, stačí zmáčknout tlačítko a nějaké získáš.“

Tímto se spoustu uživatelů poprvé dostane do záhadného světa kryptoměn, takže najednou bude na světě spoustu lidí se stejnou měnou, Tito uživatelé budou chtít svoje Electroneum utrácet a to je skvělá příležitost pro podnikatelskou sféru. Zavedením platby v ETN může podnikatelům přivést obrovské zisky.

Dejme tomu, že bydlíte ve vesnici s 200 obyvateli, kteří mají nějaké Electroneum. Pokud budete první, kdo v této vesnici začne přijímat platby v ETN, tak víte, že tam bydlí spousta lidí, kteří mají hromadu mincí a neví, za co je utratit. Díky tomu se kolem kryptoměny Electroneum začne budovat podnikání a lidé budou mít možnost nakupovat přímo za mince ETN. To je přesně to, co ve světě kryptoměn chybí a já se to pokusím změnit.

Jak se to pokusíte změnit? 

My v podstatě děláme to, že shazujeme peníze na mobilní telefony lidí po celém světě. Doufám v to, že podnikatelský duch zařídí, aby lidé začali vyměňovat mince za reálné věci. Například: Dám ti nějaké Electroneum, když mi dáš pár domacích vajíček.

Tímto vytvoříme první kryptoměnu na světě, která je primárně používána jako platidlo, než jako spekulativní aktivum. Pokud se nám to podaří, pak počet uživatelů bude gigantický.

 

Další díly interview:

Richard Ells a jak vzniklo Electroneum

Co je to mobilní těžba?

Čím je Electroneum odlišné – ČÁST 1

Čím je Electroneum odlišné – ČÁST 2

Electroneum.cz