Video interview: Čím je Electroneum odlišné? část 1

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Video interview: Čím je Electroneum odlišné? část 1

První video ze série krátkých interview s Richardem Ellsem, který je CEO a zakladatel kryptoměny Electroneum. Richard se posadil s novinářem jménem Graham Jarvis, aby spolu probrali témata jako Electroneum, blockchain a také budoucnost kryptoměn. V první části se hovoří o konceptu mobilní těžby a jakým přínosem by pro Electroneum mohla být.

Čím je Electroneum odlišné? část 1

Přepis do češtiny

Co je odlišného na fungování kryptoměny Electroneum? Je to využívání mobilního telefonu podobně jako to dělá Payzer (platforma pro mobilní platby využívána v zahraničí)? V čem je rozdíl? 

Ano. Naše cesta na trh a k uživatelům – v tom je hlavní rozdíl. Naše cesta vede přes mobilní těžbu. Například těžaři Bitcoinu vydělávají každý měsíc nějaké peníze a tohle vydělávání těžbou my umožňujeme na mobilních telefonech. Takže každý, kdo používá aplikaci Electroneum, získá těžbou nějaké mince ETN pouze za to, že má aplikaci nainstalovanou. Takže my vám vlastně platíme za to, že máte v mobilu možnost digitální platby, a v tom je ten rozdíl.

My vlastně říkáme, že by každý měl mít zájem o kryptoměny. Potenciální uživatel řekne: No mě to stejně nezajímá. A co když ti dáme nějaké zadarmo? Potom řekne: No trochu mě to začíná zajímat, ale není to moc složíté? Stačí stáhnout aplikaci, zmáčknout tlačítko a už získáváte kryptoměnu Electroneum. Máte teda zájem? Dobrá, ale kde tuhle kryptoměnu můžu vlastně utrácet? Váš mobilní operátor kryptoměnu Electroneum přijímá jako platbu za mobilní služby. Uživatel říká: Teď už mě to zajímá, protože každý měsíc budu platit za mobilní služby o něco méně. Jsem z toho tak nadšený, že o tom řeknu všem kamarádům. 

Takže naše cesta na trh je jednoduchá a určitě takto získáme obrovské množství uživatelů.

 

Další díly interview:

Richard Ells a jak vzniklo Electroneum

Co je to mobilní těžba?

Čím je Electroneum odlišné – ČÁST 1

Čím je Electroneum odlišné – ČÁST 2

Electroneum.cz