Jižní Afrika, místo kde lze kryptoměnou Electroneum platit za mobilní služby

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jižní Afrika, místo kde lze kryptoměnou Electroneum platit za mobilní služby
Electroneum Obchod Africa

Je to opravdu velký krok směrem k masové adopci kryptoměny ETN. Inovativní kryptoměna Electroneum v roce 2019 odhalila nové partnerství s mobilním operátorem The Unlimited. Jižní Afrika se tímto stala prvním regionem, kde mají mince ETN reálné a smysluplné využití.

Jižní Afrika – to je ideální začátek

V Jižní Africe můžou nyní uživatelé kryptoměny Electroneum platit za mobilní data a minuty přímo mincemi ETN. Mobilní operátor The Unlimited nabízí uživatelům, kteří u nich platí mincemi ETN, dvojnásobné množství mobilních dat i minut! Jedná se sice o časově omezenou nabídku, ale i tak se to vyplatí. Electroneum má nyní více než 3 milióny uživatelů a tato úžasná spolupráce přiláká určitě spoustu dalších.

Tato spolupráce dvou společností dává kryptoměně Electroneum hodnotu v reálném světe. To znamená, že za ní lze koupit něco, co lidé potřebují každý den. Jižní Afrika je místo, kde žijí milióny lidí bez bankovního účtu a přesně pro ně je tahle možnost naprosto ideální. Většina z nich totiž vydělává méně než 30 dolarů měsíčně, ale díky mobilní aplikaci Electroneum může každý získat až 3 dolary měsíčně v kryptoměně ETN. “Těžba” mincí ETN na mobilu je úplně zadarmo a nežere data ani baterku. Tato situace je výhodná pro všechny:

  • Mobilní operátor bude mít větší tržby
  • Uživatelé budou moct nakoupit mobilní služby za ETN zdarma a zůstane jim více peněz na ostatní potřeby
  • Kryptoměna Electroneum bude mít více uživatelů

Dokonalé partnerství – SIM karta zdarma

Aplikace Electroneum odměňuje své uživatele za to, že aplikaci pravidelně používají. Pro získání odměny se stačí zaregistrovat a jedenkrát týdně se do aplikace přihlásit. Je opravdu vzrušující sledovat jak uživatelé mění zdarma získané mince ETN na mobilní data a minuty. Navíc momentálně s dvojnásobným bonusem. A aby toho nebylo málo tak společnost Electroneum zařídila pro své uživatele SIM kartu zdarma. Stačí stáhnout aplikaci a stisknou tlačítko “získej SIM kartu zdarma”. Ano je to opravdu tak jednoduché. Pokud nebydlíte Africe tak to nezkoušejte, SIMka vám nepřijde. Získávání mincí ETN zdarma je samozřjmě dostupné na celém světě. Více informací a návod jak těžit mince zdarma naleznete zde: https://www.electroneum.cz/mobilni-aplikace-electroneum-navod/

Toto partnerství vytvořené mezi kryptoměnou Electroneum a mobilním operátorem The Unlimited je opravdu silné, protože generální ředitel ETN Richard Ells má vždy všechny kroky pečlivě promyšlené. Před navázáním tohoto partnerství tým společnosti Electroneum důkladně studoval Jižní Afriku a došli k jednoznačným závěrům. V regionu Jižní Afrika mají lidé o něco takového jako je ETN skutečný zájem a tamní ekonomika je pro to jako stvořená.

Je velké štěstí, že tým ETN našel společnost jako The Unlimited, protože tento operátor “dělá věci jinak” a nebojí se moderních technologií jako jsou kryptoměny. The Unlimited je opravdu inovativní a snaží se posouvat hranice a podporovat lokální komunity stejně jako Electroneum. Společně můžou změnit životní podmínky v regionu Jižní Afrika k lepšímu. Jedná se opravdu o dokonalé partnerství.

Jižní Afrika je jenom začátek

Electroneum a The Unlimited spolupráci začali pro jistotu s tří-měsíčním zkušebním obdobím. Jelikož tento článek píšu se zpožděním, tak už víme, že zkušební období dopadlo dobře. Rozhodnutí právě pro region Jižní Afrika bylo založeno po důkladném zvážení všech možností daného regionu, jako jsou například finanční služby, průměrná mzda a tamní zákony. Naštěstí mají lidé z této oblasti velmi otevřenou mysl a průzkum ukázal, že 77% populace má o kryptoměny zájem.

Na webu Businesswire.com Generální ředitel Electroneum píše: “Jižní Afrika pro nás byla jasnou volbou. Provedli jsme velký průzkum a zjistili jsme, že 97% respondentů by rádo platilo své účty za telefon naší kryptoměnou. To dává ETN hodnotu v reálném světe která je potřeba pro dosažení našeho cíle – masové adopce kryptoměny Electroneum ve světe. Je to pro nás důležitý krok a pro Electroneum je to úplně nová kapitola. The Unlimited sdílí stejné vize jako my a jsou pro nás ideální partner. Stejně jako my mají zájem o zlepšení životů lidí žijících v regionu Jižní Afrika a my jim v tom pomůžeme. Naše pomoc spočívá v podpoře našimi agenty přímo v místních komunitách a velkých investicích do ekosystému v daném regionu.”

ETN tuto spolupráci opravdu silně podporuje. Společnost Electroneum v regionu Jižní Afrika investovala značné částky do reklamy a přímo mezi lidmi v komunitách vzdělávají všechny, kteří mají o kryptoměnu zájem. Snaží se o vytvoření sítě obchodníků, u kterých půjde mincemi ETN nakoupit mobilní služby a také třeba potraviny, nebo cokoliv jiného.

Zkušební období 3 měsíce už mají za sebou a spolupráce funguje skvěle. Na sociálních sítích je spoustu příspěvků, fotek a videí jak ETN funguje jako měna. Za tuto kryptoměnu tam pořídíte například: jízdu taxíkem, mytí auta, limonádu, mobilní telefon, sladkosti a další…

Je jasné že Jižní Afrika je jenom začátek a další části světa se do spolupráce zapojí také. Na oficiálním facebooku jsem našel informaci, že mají rozjednané spolupráce s několika dalšími společnostmi.

Electroneum.cz