HODL Rocket game – první Electroneum hra?

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem HODL Rocket game – první Electroneum hra?

HODL Rocket Electroneum hraMinulý týden byla vydána nová hra se zaměřením na kryptoměnu Electroneum. Jmenuje se HODL Rocket. Prozatím byla vydána pro Android a brzy by měla být dostupná i na PC a iOS. Tato první “Electroneum hra” byla vytvořena a publikována americkou společností Future Co..

Skutečně Electroneum hra?

Electroneum zatím tuto hru oficiálně nepodporuje. Přesto věříme, že to bude jedna z první her, ve které půjdou hraním získat nějaké ty mince Electroneum. Hra je stále ve vývoji a zatím v ní žádné ETN získat nejde. Jedná se teda o jakousi veřejnou betu a testování před ostrým startem s mincemi. Tato hra byla vyvinuta přímo pro kryptoměnu Electroneum. Podle oficiálního vyjádření na facebooku nyní vývojáři HODL Rocket jednají s týmem Electroneum o možné spolupráci. Doufejme, že se jim to podaří a brzy si budeme moct nějakou tu minci vyhrát. Na konci článku najdete odkazy ke stažení, takže už klidně můžete začít trénovat.

Electroneum založil Richared Ells a jeho tým v listopadu 2017, jeho hlavním cílem je odbourávání bariér ve světě kryptoměn a přiblížení této technologie široké veřejnosti. Kryptoměna by v budoucnu měla sloužit právě jako prémiová měna v různých hrách. Určitě znáte ty různé diamanty nebo zlaťáky z mobilních her, které se dají koupit pouze za peníze. Tak přesně tohle by mělo ETN nahradit. Výhodou by pak byla možnost přeposílání těchto prémiových měn mezi hrami nebo dokonce možnost je směnit za bitcoiny nebo normální peníze.

Electroneum hra HODL Rocket

Podstata hry HODL Rocket

Měl jsem to štěstí vyzkoušet si HODL Rocket ještě ve fázi uzavřené beta verze a musím říct, že je to opravdu zábava. Ve hře letíte jako kosmonaut vesmírem. Po cestě musíte sbírat mince a vyhýbat se překážkám. Účelem je nasbírat co nejvíce mincí než narazíte do nějaké překážky. Možná to zní trochu jako nuda, ale jakmile přibude možnost získat Electroneum, bude to pořádná zábava!

Ovládání je jednoduché a plynulé. Ze začátku mi přišla obtížnost hry celkem vysoká a narážel jsem do každé překážky. Po chvilce jsem si zvykl na ovládání a dostal jsem se na skóre 30. Nejvyšší dosažené skóre, co jsem viděl, bylo 58. Tato “Electroneum hra” vám určitě nedá nic zadarmo. Sám jsem zvědavý, jak bude vypadat schéma pro vyplacení mincí. Možná to bude fungovat formou turnaje, nebo nějaké soutěže, kdy hráči s nejvyšším skóre dostanou odměnu v kryptoměně Electroneum. Hra podle mě bude také obsahovat reklamy, aby měla zdroj peněz na nákup ETN pro výplatu výher,

Jakmile bude tato Electroneum hra skutečně nabízet možnost vyhrát mince, tak se to dozvíte zde nebo na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/electroneum.cz/.

Odkazy na HOLD Rocket:

Verze pro Android vyžaduje některá povolení k přístupu, z bezpečnostních důvodů doporučuji vše zamítnout – hra jde hrát i bez toho!

 

Electroneum.cz