Eshop Megaxstore nyní přijímá kryptoměnu Electroneum

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Eshop Megaxstore nyní přijímá kryptoměnu Electroneum

electroneum megaxstoreEshop Megaxstore je novým partnerem kryptoměny Electroneum. Eshop MGX má v nabídce tisíce druhů zboží různých značek a přijímá objednávky z celého světa. Tímto se Electroneum konečně přesunulo z burzovního prostřední do maloobchodu a to je velký krok k rozšíření této kryptoměny mezi širokou veřejnost.

Co je Megaxstore

MegaX je partnerství, které vzniklo mezi iFashionGroup a MC payment, Z tohoto zajímavého spojení vznikl eshop Megaxstore.com zaměřený na mladé lidi. V maloobchodním průmyslu jsou od roku 2009 a za tu dobu už obsloužili více než 1 milión zákazníků z celého světa. Obchod návštěvníkům nabízí více než 1600 světoznámých značek a více než 81,000 produktů. Mají tam například mobilní telefony Google Pixel 2 a iPhone X.  Najdou se tam i méně tradiční produkty jako je například systém pro virtuální realitu Oculus Rift Touch nebo adrenalinová hračka Hydro Jet, která vám umožní vznášet se několik metrů nad hladinou vodní plochy. Dále obchod nabízí nejrůznější exotické, zážitkové a pobytové Vouchery z celého světa.

Megaxstore a Electroneum

Electroneum (ETN) je skvělý příklad kryptoměny, která se snaží vyvíjet tak, aby splňovala potřeby maloobchodu. Mezi tyto potřeby patří rychlé, ideálně okamžité transakce, nízké poplatky a velká uživatelská základna. To všechno Electroneum nabízí a právě proto si tuto kryptoměnu zvolil obchod MGX jako svou další platební metodu.

Schopnost eshopu Megaxstore přijímat měny jako je Electroneum nabízí lidem zajímavé možnosti. Například si můžete vyzkoušet, jaké to je žít pouze z kryptoměn a prožít tak nový fenomén bezhotovostní digitální společnosti.

Přijíma Megaxstore objednávky z ČR?

Ano přijímá. I když to mají napsáno v obchodních podmínkách, tak jsem jim napsal email. Samozřejmě odpověděli, že objednávky z České Republiky přijímají. Jsou tam nějaké omezení na předměty jako nábytek nebo kosmetika. U předmětů, které nelze odeslat do Evropy, najdete poznámku v popisu produktu.

Eshop sídlí v Singapuru, což pro nás není zrovna ideální, ale to vůbec nevadí. Megaxstore je celkem velký eshop a je jasné, že ostatní eshopy ho budou následovat. Proč? Protože eshopy, které začnou přijímat Electroneum zvýší svůj zisk. Jedná se v podstatě o reklamu zadarmo a je tady ještě jedna věc, která pořádně nakopne maloobchod. Brzy bude na světe spoustu lidí, kteří budou chtít utratit mince Electroneum, které získali zdarma mobilní těžbou.

Pokud na mobilu ještě netěžíš, tak tady je návod, jak každý den vytěžit pár mincí ETN zdarma: Mobilní aplikace Electroneum – jak na registraci a mobilní těžbu.

Nová rubrika na Electroneum.cz

S tímto článkem vznikla i nová rubrika na webu Electroneum.cz s názvem KDE UTRÁCET ETN. Pokud najdete nějaký další eshop který přijímá kryptoměnu Electroneum, nebo jakýkoliv jiný způsob jak mince ETN utrácet tak nám napište na FB facebook.com/electroneum.cz  nebo mail pomocí kontaktního formuláře tady na webu.

 

Electroneum.cz