Electroneum na burze QRYPTOS + 3 mince QASH ZDARMA

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum na burze QRYPTOS + 3 mince QASH ZDARMA

Electroneum burza qryptosElectroneum nyní spolupracuje se společností Quoine, která provozuje burzu Qryptos a Quoinex. S radostí oznamujeme, že na burze Qryptos už se s kryptoměnou Electroneum obchoduje! Na burzu Quoinex se ETN terpve chystá. V článku se také dozvíte jak získat 3 mince QASH zdarma!

Co je to QRYPTOS?

Qryptos je burza pro kryptoměny založená mezinárodní společností Quoine, která se zaměřuje na finanční technologie. Jedná se o celkem mladou burzu, která byla založena v létě roku 2017. Všechny procesy na burze Qryptos podléhají KYC (Know Your Customer) a AML (Anti Money Laundering). Co to znamená? Že pro obchodování na této burze musíte nějakým způsobem prokázat svou totožnost, aby se se zabránilo praní špinavých peněz. Burza na svém webu také ujišťuje, že má velmi dobře zabezpečené vklady kryptoměn proti případným hackerským útokům.

Jaký je rozdíl mezi burzou Qryptos a další burzou od společnosti Quoine – Quoinex? Qryptos se zabývá pouze obchodováním kryptoměn, takže na ní nenajdete žádné fiat měny (tradiční měny jako CZK, EUR, USD…). Oproti tomu Quoinex přijímá kryptoměny, ale také všechny hlavní fiat měny, jako JPY, USD, GBP, EUR, atd..

Electroneum a Quoine

Tým Electroneum nyní pracuje na zapsání burzou Quoinex, což bude trvat o něco déle, protože se jedná o plnohodnotnou japonskou regulovanou burzu. Je to první burza, která dostala regulační povolení od japonské agentury pro finanční služby. Je to tedy velmi bezpečná a prověřená platforma pro obchodování uznávaná po celém světě.

Electroneum bude s Quoine dále spolupracovat na získání regulačních povolení od japonské agentury pro finanční služby (JSFA). Získání regulačního souhlasu od JSFA umožní rychlejší přijetí ETN jako způsobu platby, což bude další velký krok k popularizaci kryptoměn. Tato spolupráce upevní strategickou pozici kryptoměny Electroneum jako měny, která je zaměřena na dlouhodobý udržitelný růst své hodnoty.

Jak získat 3 mince QASH zdarma

Je to jednoduché. Stačí se na burze zaregistrovat pomocí tohoto linku:

https://accounts.qryptos.com/sign-up?affiliate=GxXmnrb6276178

Pro získání 3 mincí QASH  je potřeba ještě ověřit váš účet. Možnost ověření vašeho účtu najdete po přihlášení vpravo nahoře po kliknutí na váš účet. Dále pokračujte dle instrukcí.

 

Electroneum.cz