Electroneum v Brazílii, většina obyvatel Brazílie může platit účty za mobil kryptoměnou ETN

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum v Brazílii, většina obyvatel Brazílie může platit účty za mobil kryptoměnou ETN
Electroneum v Brazílii Rio

Uživatelé aplikace Electroneum v Brazílii můžou nyní dobíjet kryptoměnou mobilní data a minuty u 4 největších mobilních operátorů v zemi. Tuto možnost může využít 95% obyvatel Brazílie, kteří nyní můžou platit své účty za mobil kryptoměnou ETN získanou zdarma v aplikaci Electroneum.

Představení společnosti Electroneum v Brazílii začalo už v srpnu. Nejdříve zavedl službu mobilní operátor Claro, což je jeden z největších poskytovatelů mobilních služeb v zemi. Minulý měsíc byla možnost platby mincemi ETN spuštěna u dalších 3 poskytovatelů: Oi, TIM a Vivo. Tito 4 operátoři dohromady poskytují mobilní služby 95% populace. Brazílie má více než 210 miliónů obyvatel a i když to není zrovna nejbohatší země, tak mobilní telefon tam má opravdu hodně lidí. Wikipedie Brazílie: https://en.wikipedia.org/wiki/Brazil

Electroneum v Brazílii – Jak to přesně funguje

Způsob jak to všechno funguje je docela zajímavý. Prodej mobilních dat a minut totiž probíhá nepřímo přes prostředníka, kterým je velká nadnárodní společnost. Tento prostředník nakoupí obrovské množství mobilních dat a minut přímo od mobilních operátorů. Tyto mobilní služby potom přeprodává přímo uživatelům prostřednictvím aplikace Electroneum.

Tento prodej přes prostředníka má jednu velkou výhodu. Mobilní operátoři dostanou zaplaceno běžnou měnou a nemusí se tedy starat o implementaci kryptoměn. Právníci velkých společností se krytpoměn bojí. Dokonce i pokud by jim kryptoměny přinesly výrazný zisk, tak to většinou raději neriskují. Electroneum v Brazílii to tedy udělalo velmi chytře.

Brazílie je jednou z nejrychleji rostoucích ekonomik na světe. Co se týče používání mobilních telefonů tak je dokonce na pátém místě. Zhruba 84 miliónů dospělých uživatelů Brazílie vlastní mobilní telefon. Komunita kolem kryptoměny Electroneum v Brazílii roste velkou rychlostí. Podle tiskové zprávy společnosti Electroneum roste počet uživatelů aplikace v Brazílii každý den. Důvod je celkem jasný. Uživatelé mobilní aplikace Electroneum jsou totiž odměňováni mincemi ETN zdarma. Výše odměny je až 3 dolary měsíčně v mincích ETN, je to opravdu zadarmo a bez skrytých podmínek, stačí se jen občas přihlásit do aplikace. (Návod jak těžit mince zdarma naleznete zde: https://www.electroneum.cz/mobilni-aplikace-electroneum-navod/ ).

Brazílie je už druhou zemí s touto jedinečnou možností

Brazílie je druhou zemí na světe s možností platby účtu za mobil kryptoměnou ETN. První byla Jihoafrická republika. Právě na základně úspěchu a zkušeností z Jihoafrické republiky vznikla tato inovativní spolupráce také v Brazílii.

Britská společnost Electroneum se v Africe zaměřila na pomoc miliónům lidí bez bankovních účtů. Pomoc spočívá v odměně až 3 dolary měsíčně za používání aplikace Electroneum a také otevření světového trhu obyvatelům bez bankovního účtu. Mince ETN totiž můžete během několika minut poslat klidně na druhý konec světa a to téměř zadarmo. Možná se vám 3 dolary měsíčně zdají málo, ale v Jihoafrické republice je to pro mnohé 10% platu. Ekosystém, který společnost Electroneum v Africe vytvořila, slouží v místních komunitách i ve městech. Za mince ETN se tam toho dá koupit opravdu mnoho. Například chleba, nebo jízda taxíkem.

Zavedení kryptoměny Electroneum v Jižní Americe přesně zapadá do dlouhodobých cílů společnosti. Získat pro aplikaci Electroneum co největší množství uživatelů. Díky prodeji mobilních služeb přes prostředníka by nyní neměl být problém zavést ETN kdekoliv na světě.

Electroneum.cz