Electroneum spuštěno!

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum spuštěno!

electroneum letí vzůru jako raketaByl to šílený den! Electroneum je spuštěno! Mince nakoupené během ICO dorazily do peněženky přesně jak bylo slíbeno. Stejně tak i všichni investoři, které znám, obdrželi své mince včetně všech bonusů. Založení peněženky bylo velmi jednoduché, zvládne to opravdu každý.

První chvíle po spuštění

V prvních minutách po spuštění se vyskytly technické problémy kvůli přetížení serverů Amazonu. Vlastně je to celkem dobré znamení – znamená to, že je Electroneum populární cryptoměna, protože se jednalo o přetížení kvůli obrovskému počtu uživatelů. Technická závada nebyla na straně Electronea, ale na serverech Amazonu. Nyní už je všechno v pořádku a webová peněženka i mobilní aplikace fungují bezvadně.

Mobilní těžba odložena

Proč? Kvůli beta testování v uzavřené skupině uživatelů. Electroneum tímto chce v podstatě maximalizovat to, kolik může každý uživatel mobilní těžbou získat a zajistit tak virální šíření aplikace. V současné době vývojáři jednají s hlavními mobilními operátory po celém světě a s jedním z nich už dokonce uzavřeli smlouvu. Podle posledních zpráv by mobilní těžba měla být spuštěna nejpozději v lednu. Electroneum na svých sociálních sítích brzy zveřejní podrobnosti o možnosti účastnit se tohoto testování.

Electroneum zdarma!

Šance jak vyhrát 5000 ETN přímo v oficiální aplikaci! V aplikaci Electroneum je nyní možnost účastnit se soutěže o 5000 Electronea.

Jak soutěžit:

  1. Stáhnout mobilní aplikaci pro android z google play, zde je odkaz: Electroneum
  2. Otevřít aplikaci a vytvořit mobilní peněženku
  3. Po přihlášení v nastavení aplikace klinout na Earn Free Coins > SCAN A CODE > naskenujte tento QR kód (můžete ho napsat i ručně 96AB3F):

Více informací jak o tam jak soutěžit najdete v tomto článku: Soutěž o Electroneum zdarma!

Electroneum.cz