Electroneum slaví první rok plný úspěchů

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum slaví první rok plný úspěchů

Electroneum výročí ohňostrojPřesně 2. listopadu měna Electroneum dokončila svůj první rok na trhu s kryptoměnami. V tomto odvětví je rok velmi málo, takže na to, jak je tento projekt mladý, tak má na svém kontě spoustu úspěchů. Tato mladá kryptoměna má tedy velmi dobře našlápnuto do budoucnosti a má potenciál stát se jednou s nejvíce používaných digitálních měn.

Úspěchy za minulý rok

Společnost Electroneum (ETN) v uplynulém roce udělala spoustu práce a vybudovala si tak v kryptosvětě slušné jméno. Tady jsou některé z úspěchů:

  • ETN je zalistováno na více než 10 burzách
  • Podepsány smlouvy s několika společnostmi s celkovým dosahem více než 200 miliónů uživatelů
  • Účast ETN na mobilním kongresu v Barceloně MWC 2018
  • Účast Richarda Ellse (zakladatel a ředitel ETN) na BCI Summitu v New Yorku
  • Více než 2,5 miliónu registrovaných uživatelů
  • Mobilní aplikace přeložena do 20 jazyků (čeština zatím chybí)
  • Spuštění mobilní těžby = mince zdarma pro každého (více info ZDE)
  • Další tři čerstvé a opravdu zajímavé novinky – čtěte dále

Electroneum jako platební metoda za mobilní služby u Joytel

Dostat produkt (ETN) na nový trh obvykle vyžaduje spoustu tvrdé práce, ale když se to podaří, tak se často dostaví obrovské zisky. Kryptoměna Electroneum se nyní velmi intenzivně připravuje na průnik do asijského trhu. Tento trh má hodně co nabídnout, Asie totiž hraje ve světě kryptoměn významnou roli.

Při oslavě prvního výročí oznámil tým Electroneum na svém facebooku skvělou novinku: Virtuální mobilní operátor Joytel začne přijímat ETN jako platbu za své služby v Jižní Koreji a Hong Kongu! (Co je to virtuální operátor? Joytel je něco jako u nás Blesk Mobil, Tesco mobile, Sazka mobil, atd…)

Tým Electroneum o společnosti Joytel mluví jako o jednom z nejpokrokovějších mobilních operátorů v Asii. Joytel totiž usilovně pracuje na integraci ETN, což bude nová platební metoda za jejich mobilní služby v Jižní Koreji a Hong Kongu. Zatím nebylo stanoveno žádné datum, ale v oficiální zprávě Electroneum je psáno, že právě probíhá testování s reálnými uživateli.

ETNCommerce, Woocommerce a další

Právě v tomto odvětví začíná Electroneum vynikat nad ostatními kryptoměnami. Jedná se o pluginy pro integraci ETN do redakčních systémů, na kterých fungují eshopy. Jejich instalace je tak jednoduchá jako instalace aplikace do mobilního telefonu. S těmto vychytanými aplikacemi může kdokoliv zavést platbu v ETN ve své shopu během pár minut. Například Woocommerce používá cca 30% všech eshopů světa! ETNCommerce je zase kompatibilní s platebními systémy jako je PayPal, Sofort, SKrill, AmazonPay a další.

Dříve bylo k integraci kryptoměn do eshopu potřeba složité programování, což některé shopy odrazovalo. Tým Electroneum věří, že zjednodušení tohoto procesu nastartuje podnikání s přijímáním plateb v ETN. Zavedení kryptoměny Electroneum může totiž eshopům přivést nové zákazníky a to úplně zdarma. Přesně tak – reklama zdarma.

Electroneum poprvé spárováno s Fiat měnou

Fiat = běžné měny jako např CZK, EUR, USD atd.

Nová burza Liquid od společnosti Quoine nyní spustila obchodování měnového páru ETN/EUR. Ve světě kryptoměn se jedná o obrovský úspěch, protože s Fiat měnami obvykle bývají párovány jen ty nejlepší kryptoměny.

Nyní je možné nakoupit ETN přímo za Eura, takže už není potřeba komplikovaně nakupovat bitcoiny, za které se potom se ztrátou za poplatky ETN nakupovalo na burze. Tuto skutečnost ocení zejména podnikatelé, například výše zmíněný mobilní operátor Joytel, který nyní může zisky v krytoměně Electroneum okamžitě vyměnit za Eura.

Liquid vlastně není úplně první burza, která obchodování ETN s běžnými měnami umožňuje, ale je to první z nich, která je plně regulována. To znamená. že je atraktivní i pro podnikatele a velké společnosti. Právě proto je to tak důležité – nyní už nic nebrání velkým společnostem začít přijímat Electroneum za své zboží a platby.

 

Electroneum.cz