Electroneum se vyšplhalo mezi TOP 50 kryptoměn

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum se vyšplhalo mezi TOP 50 kryptoměn

Electroneum Top 50 coinHodnota jedné mince ETN se ztrojnásobila. V žebříčku na coinmarketcap.com se Electroneum během posledních několika dní dostalo mezi TOP 50 krytpoměn. Je to opravdu velký skok, protože Electroneum bylo v posledních týdnech na pozici 116. Za tento nárůst ceny může pravděpodobně spuštění beta verze systému pro instantní transakce.

Svět objevuje Electroneum

Zakladatel a generální ředitel kyptoměny Electroneum Richard Ells svým vedením zajistil, že se o ETN nyní zajímá mnohem více lidí a také mnohem více podnikatelů. Začalo to několika novinkami na oficiálním facebooku, ve kterých byla oznámena spolupráce několika společností s kryptoměnou Electroneum. Následovalo úspěšné spuštění systému instantních transakcí. Potom se s novinkami roztrhl pytel a začaly se objevovat články za všech koutů světa.

Richard Ells řekl: “Svět se probudil. Dokázali jsme, že jsme víc, než jen další token – jsme kryptoměna a také velmi úspěšná FinTech společnost. Trh zaujala zpráva, že naše instantní transakce jsou nyní ve fázi beta testu – jakmile si i další lidé a podnikatelé uvědomí jak jednoduchý tento systém je, tak se k nám připojí. ”

Žebříček coinmarketcap.com

Je to taková hitparáda všech kryptoměn, kde jsou měny seřazeny podle hodnoty Market Cap (celkový tržní kapitál), což je daleko lepší měřítko než hodnota jedné mince. Market Cap a další pojmy jsou podrobněji vysvětleny v tomto článku Krypto slovník – Co je to HODL, FOMO, FUD a další?.

K dnešními dni je v coinmarketcapu zaregistrováno neuvěřitelných 2023 kryptoměn! Pro registraci měny v tomto žebříčku je potřeba splňovat určité podmínky a podat si žádost. To znamená, že celkem je na světě více než 2023 kryptoměn a Electroneum je mezi Top 50. Říká se, že kryptoměny které patří mezi TOP 100 za něco stojí a někteří investoři ani nikde jinde nehledají.

Richard Ells o TOP 100 krypto:  “Na základě zprávy z Invest in Blockchain má pouze 40 z TOP 100 kryptoměn reálný fungující produkt nebo nabízí jinou reálnou hodnotu pro veřejnost a investory.  My produkt máme a to takový, který změní pravidla hry!”

Co zatím přinesly instantní transakce

Instantní platby kryptoměny Electroneum umožňují uživatelům platit za zboží v e-shopech i kamenných obchodech. Stačí k tomu telefon, tablet, nebo počítač. Transakce proběhne okamžitě, tedy bez dlouhého čekání na potvrzení blockchainem. Nemusíte se bát, platba je zabezpečena patentovaným centrálním systémem a transakce bude potvrzena později. Software tohoto systému vstoupil do fáze beta testování 12. září a obchodníci z celého světa začali systém integrovat do svých eshopů a prodejen. Podrobnosti o fungování systému najdete v našem starším článku: Electroneum patent – blesková rychlost transakcí.

Generální ředitel pokračuje: ”Odezva na beta verzi Instantních plateb je neuvěřitelná! Bylo nám zasláno video, ve kterém byl náš systém integrován do nejpoužívanější elektronické pokladny v Egyptě. Dále je vyvíjen plugin pro WooCommerce a Magento (nejpoužívanější systémy pro eshopy). Vždycky jsem věděl, že je to možné, ale jsem velmi potěšen, že se to skutečně stalo!”  Video:

 

Před týdnem bylo oznámeno, že společnost BluBlocker Sunglasses UK zavedla systém pro instantní transakce v měně Electroneum. Pokud jste viděli film Pařba ve Vegas, tak právě brýle značky BluBlocker nosil ve filmu herec Zach Galifianakis, který tam hrál postavu podivína jménem Allen. Takže pokud chcete kvalitní brýle BluBlocker, tak je nyní můžete zaplatit i kryptoměnou Electroneum s okamžitým potvrzením platby. Je to světová značka, takže mám opravdu radost, že integrovaly platební systém měny Electroneum. Doufejme, že budou první z mnoha.

Posledních týdny byly pro Electroneum opravdu velmi vzrušující. Spustili svůj první reálný produkt – instantní platby. Tento systém následně integrovalo několik zajímavých společností. Dále bylo oznámeno zavedení KYC – tedy ověření totožnosti, které je nyní také ve fázi testování. Více o KYC najdete zde: Electroneum zavádí KYC. Tohle všechno nám pomohlo dostat se mezi Top 50 kryptoměn. Podle toho co má tým Electroneum ještě v plánu to vypadá, že tohle je jenom začátek!

 

Electroneum.cz