Electroneum referral program – více ETN zdarma

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum referral program – více ETN zdarma

Mobilní telefon při skenováni soutežního QR kódu pro ETN zdarmaKonečně je tady nový Electroneum referral program, díky kterému úplně  každý získá ještě více mincí zdarma! Je to velmi jednoduché, stačí naskenovat QR kód z tohoto článku a ihned se zvýší vaše výnosy z mobilní těžby!

Co je to mobilní těžba

Jak jistě víte, tak nová kryptoměna Electroneum se dá výhodně těžit na mobilních telefonech. Stačí si stáhnout aplikaci, zaregistrovat se, stisknout tlačítko a už získáváte mince zdarma. Tento proces sice vyžaduje připojení k internetu, ale nežere mobilní data ani baterku. Díky Electroneum referral programu můžete nyní z mobilní těžby získat ještě více mincí zdarma!

Electroneum referral program

Electroneum referral program nahrazuje dosavadní soutěž o mince ETN, ve které byla pouze malá šance, že budete vylosováni a mince skutečně získáte. V této nové promo akci je to jinak, Electroneum zdarma, získá úplně každý, kdo se zůčastní! Cílem Electroneum referral programu je udělat pořádnou reklamu mobilní aplikaci a získat tak milióny nových uživatelů. Žádný podvod za tím nehledejte, žádné skryté podmínky tam nejsou, jediné co se může stát je to, že budete pravidelně dostávat pár mincí ETN zdarma.

Jak to funguje

Stačí pouze naskenovat QR kód podle návodu a vaše výnosy z mobilní težby se automaticky zvýší o 1%. Není to sice moc, ale dále v článku si ukážeme jak, z této promo akce získat mnohem víc.

Nyní doporučuji ihned naskenovat QR kód podle návodu a při čtení zbytku článku už budete získávat více mincí Electroneum zdarma:

  1. Stáhnout mobilní aplikaci, zde je odkaz: Pro AndroidPro iPhone
  2. Otevřít aplikaci a vytvořit mobilní peněženku. Podrobný návod jak založit peněženku najdete zde: Mobilní aplikace Electroneum – jak na registraci a mobilní těžbu
  3. Po přihlášení v nastavení aplikace kliknout na Earn Free Coins (Referral program) > SCAN A CODE > naskenujte tento QR kód (můžete ho napsat i ručně 96AB3F):

Jak získat ještě více mincí?

Další mince zdarma z Electroneum referral programu můžete získat tím, že doporučíte aplikaci Electroneum ostatním a necháte je naskenovat váš QR kód. Tímto způsobem získáte 5% BONUS z mincí, které vytěží na mobilu uživatelé, které jste doporučil! Nejlepší na tom je, že tímto způsobem můžete doporučit i více lidí a dostanete se tak k zajímavým částkám.

Navíc není vůbec těžké přemlouvat lidi k tomu, aby si aplikaci Electroneum stáhli. Je to totiž velmi výhodné pro každého! Jedná se o peníze zdarma, získané mobilní těžbou, navíc s bonusem za naskenování vašeho QR kódu.

Otázky a odpovědi

Můžu naskenovat více různých QR kódů, abych získat 1% bonus několikrát?

Ne, to bohužel nejde, každý může naskenovat pouze jeden QR kód. Pokud chcete získat větší bonus, tak musíte doporučit aplikaci Electroneum novým uživatelům a nechat je naskenovat váš QR kód. Takto můžete doporučit neomezený počet uživatelů.

Co se stane s uživateli, které jsem doporučil ještě před začátkem nového Electroneum referral programu? (v době, když běžela stará soutež o ETN, ve které se výherci losovali)

Tak to pro vás máme dobré zprávy. Bonus dostanete za všechny uživatele, které jste v minulosti doporučil! Záleží ale na tom, jestli budou těžit, protože váš bonus je vypočítáván z toho, kolik doporučení uživatelé vytěží mincí na mobilním telefonu.

Je možné založit více účtů, naskenovat si kódy těchto účtů navzájem a těžit na více mobilech najednou?

Teoreticky to možné je, ale je to bráno jako podvod! Electroneum využívá propracované algoritmy na odhalení podvodných účtů, mohlo by se i stát, že vás zablokují. Navíc ke každému učtu je pro založení potřeba nové telefonní číslo. Pokud budete mít jeden falešný účet a budete těžit na starém mobilu, tak to nejspíš nikdo neodhalí, ale já osobně bych to neriskoval.

Electroneum.cz