Electroneum má smlouvu se společností Xius!

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum má smlouvu se společností Xius!

podání ruky electroneum s xiusMáme skvělou zprávu pro všechny fanoušky kryptoměny Electroneum! Jedná se o podepsanou smlouvu s obří společností Xius která se zabývá telekomunikací a platebními transakcemi. Tahle novinka byla oznámena prostřednictvím oficiálního facebooku kryptoměny Electroneum.

Společnost Xius

V oznámení je napsáno, že Electroneum vytvořilo unikátní spojení s poskytovatelem platebních a mobilních technologií, který poskytuje své služby více než 65 milionům uživatelů. Slyšíte dobře 65 milionů uživatelů! Jedná se o firmu s 25ti letou historií s ústředím v USA. Xius spadá pod mezinárodní korporaci Megasoft, která je jedničkou na trhu v mobilních platbách. Tato společnost provozuje stovky úspěšných instalací svých služeb pro zákazníky na 6 kontinentech světa a průměrně zprostředkuje transakce za 250 miliónů dolarů každý týden.  Dále má Xius na svém kontě více než 120 úspěšných patentů.

Electroneum jako měna v Latinské Americe

Nejvíce zajímavé z celého oznámení je dle mého názoru to, že Xius ve s spolupráci s ETN ukázal mimořádné nadšení a přesvědčení o tom, že kryptoměny by skutečně mohli být velmi zajímavým platebním řešením. Softwarové služby této společnosti mají stovky tisíc agentů a distribučních center v 9 zemích Latinské Ameriky. Tato distribuční síť a softwarové možnosti budou využity při spolupráci Electronea a firmy Xius na integraci ETN jako platební metody v Celé Latinské Americe. Electroneum by tam mohlo sloužit jako platební metoda pro úhradu služeb mobilním operátorům, což by velmi pomohlo propagaci aplikace Electroneum.

Strávil jsem nějaký čas vyhledáváním informací o těchto firmách a jedná se o skutečné a solidní společnosti s bohatou obchodní historií. Můžete mrknout i na jejich webové stránky a sami si tak o nich udělat obrázek: http://www.megasoft.comhttp://www.xius.com.

Smlouva správným směrem

Jedná se obrovský krok kupředu. Díky novinkám jako je tato se Electroneum přibližuje svému cíli stát se masově využívanou kryptoměnou. Tedy kryptoměnou pro širokou veřejnost, pro jejíž využívání nepotřebujeme žádné technické znalosti.

Za 24 hodin od zveřejnění této novinky se cena ETN zvedla o neuvěřitelných 70%. Tímto skokem se Electroneum dostalo mezi TOP 50 kryptoměn z celkového počtu 1384! V době psaní tohoto článku Investoři z ICO zaznamenali výnos až 1700%.

 

Electroneum.cz