Electroneum kurz a 10 důvodů pro jeho růst

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum kurz a 10 důvodů pro jeho růst

Kurz kryptoměna ElectroneumV tomto článku si ukážeme 10 důvodů, proč by kurz kryptoměny Electroneum mohl v budoucnu růst. S jistotou to samozřejmě říct nemůžeme, ale vypadá to, že Electroneum má ty správné přísady pro dlouhodobý růst své hodnoty. Co všechno může kurz ovlivnit?

1. Electroneum Tým

Záměrně nebudu zmiňovat žádné konkrétní osoby, protože věřím, že celý tým dělá výbornou práci. V prvních týdnech po spuštění kryptoměny Electroneum se vývoj prakticky zabrzdil kvůli útoku hackerů. Tým ETN reagoval velmi profesionálně. Sérií několika prohlášení v médiích ujišťoval uživatele, že všechny mince jsou bezpečně uloženy a hackeři se k nim nedostanou. Následně tým najal jednu z nejlepší bezpečnostních agentur HackerOne, aby zkontrolovala zabezpečení celého systému. To bylo od týmu určitě velmi dobré rozhodnutí. Sice to trvalo celý měsíc, ale ten pocit, že moje mince jsou v bezpečí je k nezaplacení.

Některé tváře týmu se nebojí ukázat na veřejnosti, což jim výrazně přidává na věrohodnosti. Je to jeden z nejaktivnějších týmů, do jejichž ICO jsem investoval. Myslím, že tento tým dokáže kurz kryptoměny Electroneum tlačit dlouhodobě nahoru. Vlastně jim ani nic jiného nezbývá, protože členové týmu mají několik milionů ETN uzamčeno v blockchainu na celý jeden rok.

2. Komunita

Ve světě kryptoměn občas můžeme vidět zajímavé paradoxy. Třeba naprosto skvělé mince s hroznou komunitou jejichž cena klesá, nebo špatné mince se skvělou komunitou, která tlačí cenu nahoru. Kryptoměna Electroneum – to je skvělá mince s ještě lepší komunitou! Momentálně má vice než 800 000 uživatelů, 100 000 followers na Twitteru, 130 000 sledujících na Facebooku a největší skupinu na Telegramu vůbec s 45 000 uživateli. Navíc je tady spousta dalších neoficiálních komunit, které ty oficiální doplňují. Kromě vysokých čísel se tato obří komunita vyznačuje pozitivním přístupem. Snaží se pomáhat ostatním uživatelům a rozšiřovat Electroneum do celého světa, podobně jako ten web. Taková komunita může kurz Electroneum opravdu vystřelit až na měsíc!

3. Anonymní mince pro širokou veřejnost

Taková masově používaná anonymní mince bude brzy nejspíš velmi žádaná. Důvodem jsou obavy ze zdanění kryptoměn. Určitě jste četli různé zprávy o tom, jak se politici snaží kdyptoměny regulovat. Z toho důvodu vznikají nové mince zaměřené na maximální anonymitu. Těmto mincím se skutečně daří. Například kurz anonymní kryptoměny Monero, ze kterého vzniklo i Electroneum, se drží velmi vysoko. Jenomže peněženka Monera je nepraktická a složitá. Electroneum má jednoduchou peněženku, kterou si můžete stáhnout i jako mobilní aplikaci. Díky tomu je možné, že přiláká více uživatelů hledajících anonymní kryptoměny a to bude mít pozitivní vliv na kurz.

4. Obchodní plán

Na rozdíl od mnoha kryptoměn se Electroneum snaží jít štěstí naproti. Tým ETN aktivně vyhledává spojenectví s různými společnostmi a podepisuje s nimi velké smlouvy. Už jich má několik. Ta největší je se spolčností Xius, která má více něž 65 miliónů uživatelů mobilních telefonů. Následují smlouvy s společnostmi Effortel, Fanfare a BMedia. To je dohromady už více než 90 milionů uživatelů. Ve světě kryptoměn se jedná o obrovský úspěch, protože kryptoměna Electroneum je jenom pár měsíců stará. 90 milionů uživatelů je pro představu asi jako 9x celá Česká republika. A to je teprve začátek, další velké smlouvy se blíží. A proč je to pro kurz Electroneum dobré? Protože čím více uživatelů, tím větší bude poptávka po mincích ETN = vyšší cena.

5. Mobilní těžba

Slovní spojení Mobilní těžba ve světě kryptoměn nesklízí zrovna úspěch. Spousta lidí na Electroneum kvůli ní nadává, že se jim bude přehřívat a vybíjet mobil. To ale není pravda, ve whitepaperu je napsáno, že se jedná pouze o simulaci těžby a to se zase nelíbí jiným. Neposlouchejte tyhle pomluvy! Pravda je taková, že jsou to mince zadarmo! Co na tom může být špatného? Těžit na stroji, který už máme a který nežere žádnou elektřinu navíc. To je fantazie. Stačí stáhnou aplikaci do mobilu a zmáčknout tlačítko. Mobilní těžba je momentálně ve fázi závěrečného testování, vyjít by měla koncem února 2018. Jakmile skutečně vyjde, tak jí bude mít KAŽDÝ! Dokonce i ti co nadávali.

6. Aktuální kurz Electroneum

V době psaní tohoto článku se Electroneum obchoduje za 7 centů. Jeho nejvyšší dosažená hodnota byla 20 centů. To znamená, že za měsíc své existence přineslo ETN ICO investorům 20 000% zisku! Momentálně je celý krypto průmysl ve ztrátě kvůli zprávám o snaze regulovat kryptoměny. Kvůli tomu byl nedávno kurz pouhé 4 centy. Pokud jste za tuto cenu nakoupili, tak máte dnes skoro dvojnásobek investice a to během pár dní. Jelikož už cena jednou byla 20 centů, tak je velmi pravděpodobné, že se tam někdy zase dostane a překoná ji.

7. Načasování

I přes to, že Electroneum už podepsalo nějaké smlouvy, tak se z kurzem zatím nic moc nestalo. Je to proto, protože tým čeká na vydání mobilní těžby. Jakmile bude mobilní těžba spuštěna, tak bude pro Electroneum daleko jednodušší uzavírat další smlouvy, protože budou mít funkční produkt. Věřím, že po spuštění mobilní těžby se začne podepisovat jedna smlouva za druhou. Nemusí to být pouze smlouvy s mobilními operátory, ale třeba i s vývojáři her pro mobilní telefony. Čím více smluv bude podepsáno, tím bude Electroneum věrohodnějším obchodním partnerem a díky tomu získá ještě více obchodní partnerů. Tomu se říká efekt sněhové koule, pořád se na ni nabaluje další a další sníh díky kterému se koule pořád zvětšuje. Díky tomu se bude kurz kryptoměny Electroneum taky zvětšovat.

8. Rychlost transakcí

Já sám jsem do kryptoměny Electroneum investoval a měl jsem tak možnost rychlost transakcí zažít na vlastní kůži. Většinou se jednalo o převod mincí z burzy do peněženky v mobilní aplikaci. Je to o dost rychlejší než Bitcoin! Dokonce i o něco rychlejší než Litecoin! To znamená, že využití ETN v reálném životě bude daleko praktičtější než u Bitcoinu.

Příklad: Pokud by jste si koupili kafe za Electroneum, tak je transakce za pár minut potvrzena. Pokud by jste koupili kelímek kávy za Bitcoiny, tak potvrzení transakce bude trvat déle, než vypití samotné kávy.

9. Road map (plány do budoucna)

Electroneum to na rozdíl od ostatních kryptoměn s plány do budoucna nepřehání. Místo toho raději občas přijde se skvělou novinkou, která vůbec nebyla plánovaná. Například ty dvě obrovské smlouvy s telekomunikačními společnostmi vůbec v plánu nebyly. Prostě se najednou objevily a kurz kryptoměny Electroneum vyletěl nahoru. Pro stabilní byznys je určitě lepší slibovat méně a udělat více. Plány pro první tři měsíce už jsou skoro dokončeny a to je teprve začátek února. Tady jsou plány ETN pro druhý kvartál roku 2018. První krok ETN prakticky zařadí mezi nejrozšířenější kryptoměny vůbec:

 

Plány pro druhý kvartál 2018:

  • 2 miliony uživatelů
  • Rozšířit tým
  • Zvýšit globální dosah uživatelů
  • Rozvíjet obchodní vztahy
  • Vylepšit možnosti aplikací
  • Vytvořit platformu pro obchodníky a dodavatele

10. Ty

Electroneum je nakažlivé! Zkuste napsat do youtube Electroneum a uvidíte opravdu hodně videí. Každý člen komunity by se měl snažit Electroneum rozšiřovat dále do světa. Tím získáme větší popularitu, což se pozitivně odrazí na výši kurzu. To byl také hlavní důvod pro založení tohoto webu. Pokud chcete pomoc, tak sdílejte všechny zajímavé články, komunity, nebo weby o této super kryptoměně. Můžete pomoct i sdílením tohoto webu, nebo lajkem na facebooku: https://www.facebook.com/electroneum.cz/.

Upozornění

Informace v tomto článku neslouží jako konkrétní investiční či obchodní doporučení. Vydavatel tohoto článku nenese odpovědnost za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů. Investování do kryptoměn je vysoce rizikové.

 

Electroneum.cz