Electroneum ICO slaví úspěch

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum ICO slaví úspěch

Electroneum ICO šampus a skleničkyICO = počáteční nabídka mincí…ale co to vlastně znamená? Jedná se o předprodej mincí ještě před uvedením blockchainu do chodu. A jak si vedlo Electroneum ICO? Nejúspěšnější předprodej kryptoměny všech dob! ICO využívají nově vznikající kryptoměny pro navýšení svého počátečního kapitálu. Při této kampani je prodána část mincí zájemcům a fanouškům měny Electroneum. Odměnou za tuto podporu získají zájemci většinou kryptoměnu za výhodnější cenu nebo nějaké jiné výhody. Electroneum bylo v rámci ICO možné zakoupit až s 50% bonusem.

 

Electroneum ICO – cena jedné mince = 0,01$

Ano přesně taková byla cena za jednu minci ETN – 0,01$. Electroneum ICO už bohužel skončilo, ale podle množství prodaných mincí se dá dobře odhadnout, jak si kryptoměna povede po spuštění blockchainu. A jak si Electroneum v předprodeji vedlo? Výborně! Jedná se o nejúspěšnější ICO všech dob. Pro velký zájem muselo ICO skončit předčasně, protože hodnota prodaných mincí v předprodeji přesáhla horní hranici $40M, ano 40 miliónů dolarů! Během předprodeje se registrovalo přes 300 000 uživatelů. Celkem bylo prodáno více než 4 miliardy mincí Electroneum. Ve světe kryptoměn se jedná o obrovský úspěch. Díky velkému zájmu o Electroneum ICO můžeme předpokládat, že dřív nebo později, půjde cena mincí směrem vzhůru. Tento předpoklad vychází z toho, že se během předprodeje prodaly všechny dostupné mince, takže zájem o Electroneum je obrovský. Velký zájem = velká poptávka, a jelikož je počet mincí omezen, tak by se logicky měla cena Electronea vydat směrem nahoru.

Propásli jste ico?

Nestihli jste nakoupit Electroneum v předprodeji? Nevadí, jsou tady i další možnosti. Electroneum bude spuštěno 1. listopadu 2017, od tohoto dne bude možné Electroneum zakoupit na burzách s kryptoměnami nebo na různých směnárnách. Na těchto burzách/směnárnách lze obvykle platit pouze jinou kryptoměnou, například Bitcoin nebo Ethereum. Do budoucna snad přibudou další možnosti nákupu. Naštěstí existuje spousta způsobů jak nakoupit bitcoiny, za které lze Electroneum snadno směnit. Pokud kryptoměnám zatím moc nevěříte a nechce se vám investovat, můžete si zdarma stáhnout mobilní aplikaci Electroneum a pár mincí si vytěžit – nic to nestojí. Všechny potřebné informace najdete na tomto webu.

 

Electroneum.cz