Electroneum bude na NEXT exchange

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum bude na NEXT exchange

next exchange burza graf se znakem electroneumElectroneum bude brzy na nové burze která se jmenuje NEXT exchange. Takže nakupovat mince ETN, které jsou momentálně dostupné pouze na cryptopii, bude brzy možné nakupovat také na burze NEXT exchange. Proč je tato burza ideálním partnerem pro Electroneum se dozvíte v článku.

Úplně nová burza

Možná jste o burze NEXT exchange ještě neslyšeli, to bude asi proto, že se jedná o úplně novou burzu. Tento projekt teprve v prosinci 2017 úspěšně ukončil fázi ICO – počáteční předprodej mincí. Ano, tato burza bude mít vlastní kryptoměnu –  minci NEXT. Pokud vlastníte minimálně 100 mincí NEXT, tak automaticky získáváte tyto výhody:

  • nižší poplatky
  • možnost obchodovat nové ICO mince o 14 dní dříve než veřejnost
  • možnost nakupovat kryptoměny přímo za fiat (můžete nakoupit ETN přímo přes váš bankovní účet, nebo kreditní kartu)
  • jednou za čtvrt roku dostanete dividendy (100% zisku burzy se jednou za čtvrt roku rozděluje mezi vlastníky mincí NEXT)

NEXT exchange a Electroneum

Electroneum bude na této burze zapsáno zároveň se spuštěním burzy v první polovině února, ale abyste mohli od tohoto termínu na NEXTu ETN obchodovat, tak musíte být držitelem minimálně 100 mincí NEXT zakoupených v předprodeji. Pokud za mince NEXT nechcete utrácet tak nemusíte, protože koncem února bude burza NEXT exchange otevřena pro všechny. Upozorňuji, že předprodej mincí NEXT už skončil a momentálně se nedají nikde bezpečně nakoupit. I když se jedná o ERC 20 token, tak nákup přes Etherdelta nedoporučují ani samotní vývojáři NEXT exchange.

Proč je vlastně burza NEXT exchange pro Electroneum tak zajímavá? Protože bude nabízet možnost směnit kryptoměny přímo za fiat měny – tedy běžné měny jako například euro, nebo dolar.To znamená, že tam můžete nakoupit Electroneum za běžnou měnu přímo z bankovního účtu, nebo pomocí kreditní karty. Funguje to i naopak, tedy Electroneum tam budete moct prodat za normální peníze, které vám pak přijdou na účet!

Jednodušší nákup kryptoměn

Tímto odpadá jeden složitý krok při nákupu ETN, takže už nemusíte první nakoupit bitcoiny, se kterými musíte jít na burzu, kde teprve můžete koupit Electroneum. Na burzu NEXT exchange můžete přijít přímo s penězi a ušetřit tak na poplatcích za převod bitcoinů. Tato skutečnost umožňuje přístup k Electroneu všem bez ohledu na jejich technické znalosti.

NEXT exchange bude mít pro sou burzu také mobilní aplikaci podobně jako Electroneum. Další dobrou zprávou je, že s jedná o nizozemskou společnost, což burze dodává na věrohodnosti. Díky mobilní aplikaci a výrazného zjednodušení nákupu kryptoměn se tato burza jeví jako ideální obchodní partner pro Electroneum, protože umožňuje přístup ke kryptoměnám i lidem bez technického vzdělání. Více informací na oficiálním webu, odkaz zde: next.exchange.

Electroneum.cz