Electroneum chystá BETA verzi AnyTasks – platformy pro pracovníky na volné noze

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum chystá BETA verzi AnyTasks – platformy pro pracovníky na volné noze

V říjnu 2019 Generální ředitel společnosti Electroneum Richard Ells oznámil, že brzy spustí BETA verzi AnyTasks. Jedná se o platformu pro nezávislé pracovníky.

Pro koho je AnyTasks

Electroneum AnyTasks mobil

V YouTube videu Richard Ells vysvětlil, že museli částečně předělat původní koncept s názvem GigFair. Nová platforma AnyTask by měla být daleko přitažlivější pro lidi pracující na volné noze v rozvojových zemích. YouTube video naleznete na konci článku.

BETA verze nové platformy společnosti Electroneum s názvem AnyTasks je navržena tak, aby umožnila lepší život lidem v rozvojových zemích. Platforma umožní koncovým uživatelům zapojit kryptoměnu ETN do jejich pracovního života. Uživatelům umožní například získat lépe zaplaceno za odvedenou práci.

Výhody platformy AnyTasks

Tato platforma pro nezávislé pracovníky je vlastně takové online tržiště digitálních služeb. V mnoha směrech je jako služba Fiverr, tedy až na pár věcí. Na AnyTasks totiž můžete nabízet svoje služby úplně zadarmo a ani po provedeném nákupu/prodeji služeb se neplatí žádný poplatek. Ano, je to skutečně zadarmo. Platforma AnyTasks neslouží k vydělávání peněz, hlavním záměrem je získávání nových uživatelů kryptoměny Electroneum. Cílem je tedy odemčení digitální online ekonomiky lidem z rozvojových zemí, kteří nemají přístup k bankovnictví.

Jednou z hlavních výhod online tržiště AnyTasks je automatický převod běžné měny na mince ETN. Funguje to tak, že ten kdo službu poptává jí zaplatí třeba kreditní kartou, ale ten kdo jí vykoná dostane zaplaceno kryptoměnou Electroneum. Vše bude zdarma a bez poplatku, dokonce i ten převod měn. Transakce budou zdarma po celém světě a to je další velká výhoda, protože poplatky za zahraniční platby jsou pro lidi z rozvojových zemí příliš velké.

Webové stránky a BETA verze

Momentálně se platforma AnyTasks chystá na spuštění BETA verze. Společnost Electroneum do beta testu pozvala nezávislé pracovníky a pracovní agentury, které mají zkušenosti s prodejem a nákupem digitálních služeb přes internet. Na webu https://www.anytasks.com/ už je úvodní stránka, která obsahuje nějaké základní informace. Pokud máte o službu zájem tak můžete na webu zadat svůj email a třeba vás pozvou i do BETA testu. Konečná verze platformy AnyTasks by měla být spuštěna v prvním čtvrtletí roku 2020.

AnyTasks dokonalá platforma pro rozvojové země

Electroneum pomalu, ale jistě vytváří finanční ekosystém pro obyvatele rozvojových zemí po celém světě. Důvodem je to, že v těchto oblastech je spousta lidí bez bankovního účtu a mobilní aplikace Electroneum dokáže v mnoha ohledech bankovní účet nahradit.

Společnost Electroneum se snaží nabídnout něco, co by se dalo nazvat “úkolová ekonomika”. Kromě AnyTasks totiž vytváří i vzdělávací platformu TaskSchool. Tato vzdělávací platforma bude lidi učit jak vykonávat nejrůznější digitální “úkoly”. Například programování, tvorba grafiky, fotografie a mnohé další. “Úkoly” lze potom prodávat na AnyTasks. Vzdělávání bude samozřejmě také zdarma! Vzdělávací platforma je momentálně ve vývoji, ale úvodní stránka už funguje: https://www.taskschool.com/.

V aplikaci Electroneum má každý možnost získat až 3 dolary v mincích ETN úplně zadarmo (návod jak získat mince zdarma je zde). Pokud k tomu přidáme online tržiště digitálních služeb AnyTasks a vzdělávací platformu TaskSchool, tak vznikne kombinace, která by mohla ekosystém kryptoměny Electroneum pořádně nakopnout.

Video s oficiálním oznámením:

Electroneum.cz