Beta verze spuštěna – mobilní těžba se blíží!

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Beta verze spuštěna – mobilní těžba se blíží!

Beta mobilní těžba na telefonuS radostí oznamujeme, že mobilní těžba kryptoměny Electroneum je zase o krok blíže. Včera byla spuštěna beta verze pro vybrané uživatele, kteří se přihlásili do testování. Nejste náhodou mezi nimi?

Zkontrolujte si email

Během posledního týdne dokončilo Electroneum několik testů, ve kterých si mobilní těžba vedla na jedničku. Z tohoto důvodu byla včera spuštěna beta verze pro prvních 100 uživatelů, kteří se přihlásili do testování. To znamená, že mobilní těžba už vygenerovala první mince!

Jak poznáte jestli jste mezi uživateli, kterým byla mobilní těžba umožněna? Zkontrolujte si email! Pokud jste se přihlásili prostřednictvím formuláře pro testování a byly jste vybráni, tak by jste měli mít email s instrukcemi. Upozorňuji, že možnost přihlásit se do testování, už bohužel skončila.

Kdy se můžou přidat další uživatelé?

Jakmile bude dokončeno první kolo testů, tak bude umožněn přístup dalším uživatelům kteří se přihlásili do testování. Je nám jasné, že chcete těžit Electroneum hned a tento postup vám připadne velmi zdlouhavý, ale má to své důvody. Tyto testy jsou důležité pro správné fungování aplikace na všech typech mobilních telefonů ve všech zemích světa. Dále se během testů nastaví optimální výnosnost těžby tak, aby se ke každému dostalo rozumné množství mincí.

Hlavní účel mobilní těžby

Účel mobilní těžby je především virálně propagovat Electroneum. Čím více uživatelů budeme mít, tím lépe. Když budeme mít opravdu velkou uživatelskou základu, tak začnou ETN přijímat eshopy, mobilní operátoři a nebo třeba vývojáři her. Ideální příklad je možnost platby Bitcoiny v eshopu Alza.cz. Doufejme, že v budoucnu budou přijímat i Electroneum.

Mobilní těžba v rozvojových zemích

Mobilní těžba otevírá cestu k obrovské skupině uživatelů – těm, co nemají přístup k bankám. Electroneum tedy umožní lidem z rozvojových zemí získávání kryptoměny ETN zdarma a to v místech, kde neexistují žádné banky. A jak by mohli mobilní těžaři mince využívat? Možnosti využití jsou nekonečné. Například bude možné s vytěženými mincemi hradit účet za telefon. Electroneum má už k tomuto účelu dokonce uzavřené smlouvy s několika poskytovateli mobilních služeb.

Mobilní těžba samozřejmě není zaměřena jen na rozvojové země, ale i na širokou veřejnost po celém světě. Je to také ideální způsob jak ukázat fungování kryptoměn lidem, kteří ho naznají. Díky mobilní aplikaci můžete jednoduše vysvětlit a ukázat svět kryptoměn třeba vaší babičce. Pokud chcete naší kryptoměně pomoci, tak se jí snažte rozšiřovat mezi své přátele. Děkuji 🙂

Základní laické informace o mobilní těžbě a o těžení obecně najdete zde: https://www.electroneum.cz/electroneum-mining/.

 

Electroneum.cz