Electroneum – nová mobilní těžba pro iPhone i Android

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Electroneum – nová mobilní těžba pro iPhone i Android

Electrineum android a iphone cloud miningSlogan společnosti Electroneum říká, že se jedná o mobilní kryptoměnu, ale až do teď to nebyla úplně pravda, protože neměli aplikaci pro iPhone. Teď už jí konečně mají a dokonce i s novou mobilní těžbou! Výsledek je perfektní. Nová verze aplikace Electroneum se opravdu povedla.

Proč to trvalo tak dlouho

Aplikace ETN pro Android byla vydána už na konci 2017 a aplikace Electroneum pro iPhone měla přijít jen o pár týdnů později. Bohužel nikdo nepočítal s tím, že má Apple opravdu velmi přísné podmínky pro aplikace, které těží kryptoměny. I když se jednalo pouze o simulaci těžby, tak Apple aplikaci nechtěl schválit. Lidé z týmu Electroneum to nevzdali a vyvinuli nový systém mobilní těžby, který je daleko jednodušší a hlavně vyhovuje pravidlům Applu pro aplikace. Vývoj sice zabral spoustu času, ale nakonec se to vyplatilo. Díky aplikaci Electroneum pro IPhone nyní může těžit mince zdarma úplně každý, stejně jako na Androidu.

Aplikace Electroneum pro iPhone

Jak se říká “na dobré věci stojí za to počkat” a aplikace Electroneum pro iPhone rozhodně není výjimka. Byla vydána teprve 1.února 2019 a už má na Apple Store stovky pozitivních recenzí. Celkové hodnocení má 4,9 z 5 bodů! Tady máte důkaz – odkaz na aplikaci v App Store: https://itunes.apple.com/cz/app/electroneum. Já teda iPhone nepoužívám, ale viděl jsem aplikaci u kamaráda a to hodnocení si určitě zaslouží. Jo a aplikace pro Android je úplně stejná a hodnocení má také perfektní. Jsem opravdu rád, že se takové aplikace dostávají mezi lidi. Díky tomu je vidět, že veřejnost kryptoměny zajímají čím dál víc. Teď se mrkneme jaké funkce vlastně aplikace nabízí.

Přihlášení do aplikace

Po stažení aplikace Electroneum pro iPhone se samozřejmě musíte přihlásit k vašemu účtu. Pokud účet nemáte, tak si ho vytvořte přímo v aplikaci, nebo na oficiálních webových stránkách https://my.electroneum.com/. Předem vás musím upozornit, že Electroneum bere zabezpečení vašeho účtu velmi vážně, takže se připravte na ověřování emailu, mobilního čísla a podobné kontrolní kroky. Vytvoření účtu je i přesto jednoduché a stačí se řídit jednotlivými kroky. Podrobnější informace o registraci najdete v našem starším článku: Mobilní aplikace Electroneum – jak na registraci a mobilní těžbu.

Funkce aplikace Electroneum

Po přihlášení do aplikace Electroneum pro iPhone uvidíte čtyři hlavní záložky: Miner, Wallet, Value a More. Záložka Wallet je vaše peněženka pro kryptoměnu Electroneum. Záložka Value obsahuje aktuální hodnotu mincí ETN, taky kalkulačku pro převod do jiných měn a přehled burz, kde se dá ETN nakoupit, nebo prodat. V záložce More najdete nastavení a taky Electroneum referral program, díky kterému můžete získat ještě více ETN zdarma, ale o tom až později. Teď si představíme tu nejlepší funkci – Miner.

Nová mobilní těžba – Electroneum cloud mining

Jak už jsem psal, jedná se o nejlepší funkci z celé aplikace. Mince Electroneum úplně zdarma bez jakýchkoliv skrytých podmínek! Nový způsob mobilní těžby, tzv. cloud mining má oproti staré těžbě na Androidu jednu obrovskou výhodu – nemusíte být pořád online. Stačí se přihlásit jednou za týden. Funguje to asi takhle:

Přihlásíte se do Aplikace a v záložce Miner kliknete na tlačítko pro spuštění těžby. Teď přijde první změna. Nyní musíte vyfotit selfie s gestem stejným jako na obrázku v aplikaci. Například selfie s palcem nahoře 🙂 Nemusíte se bát, ty fotky nikdo neuvidí. Jak už jsem psal, společnost Electroneum bere zabezpečení osobních dat velmi vážně. Důvod proč se musí fotit gesta je prostý – aby se zabránilo hackerům v těžbě ETN pomocí tisíců falešných účtů. A teď přijde to nejlepší. Jakmile máte selfie hotovo, tak už získáváte mince Electroneum zdarma a to i v případě, že aplikaci vypnete. Ano, přesně přesně tak, aby těžba mincí fungovala, tak se stačí přihlásit do aplikace Electroneum pro iPhone pouze jednou za týden!

Změna limitu pro výplatu

Nedávno také proběhla změna ve výší výplaty z mobilního mineru. Hranice pro výplatu se zvedla z 10 ETN na 100 ETN. Jedná se o plánovanou a naprosto logickou změnu, protože takhle společnost Electroneum ušetří na poplatcích za transakce a hlavně nebude zbytečně zatěžovat blockchain transakcemi. Mě osobě vše funguje jak má a výplaty se 100 mincemi ETN z mobilního mineru mi úplně normálně chodí na peněženku.

Pokud chcete vytěžit ještě více mincí zdarma tak mrkněte na referral program přímo v aplikaci. Více info v tomto článku: Electroneum referral program – více ETN zdarma

 

Electroneum.cz